Інформаційний портал

Олександрійщини

Чергова перемога олександрійських футболістів

Матч відбувся у неділю, 6 жовтня, в Олександрії. Напередодні гри головний тренер Володимир Шаран провів достатньо серйозну ротацію: одразу шість футболістів вийшли зі стартових хвилин, які не грали проти бельгійського «Гента», повідомляє сайт ФК.

З перших хвилин ініціативою заволоділи господарі поля. Вже на 4 хвилині олександрійці намагалися потурбувати ворота суперника, але невдало. На 13 хвилині олександрійці також не змогли пробити захисні редути львів’ян.

Загалом перша половина тайму проходить під контролем господарів поля, проте вдалі проходи, кутові, контрвипади на завершальній стадії залишаються безрезультатними.

Наприкінці тайму ініціатива перейшла до львів’ян. Вони активізувалися, посунувши олександрійців далі від своїх воріт.

Другий тайм суперники розпочали активно, проте першими відкрили рахунок саме олександрійці. На 50-й хвилині Сітало заробляє штрафний. Пробиває Гречишкін, який застає голкіпера «Карпат» зненацька. М’яч залітає в правий нижній кут: 1:0.

На 58 хвилині після розіграшу стандарту карпатці зрівнюють рахунок – 1:1.

Та й «Олександрія» не відсиджувалася в обороні, а продовжила натиск на ворота Олега Кудрика. На 82 –й хвилині, після розіграшу штрафного, кіпер «Карпат» помиляється на виході, і Владислав Бабогло головою переправляє м’яч у сітку воріт – 2:1.

Цей рахунок залишається незмінним до кінця матчу. «Олександрія» записує чергові три очки до свого активу.

Наступну гру олександрійці зіграють із динамівцями у Києві 20 жовтня.

«Олександрія» нині перебуває на 4 сходинці турнірної таблиці і має після 10 ігор у своєму активі  19 очок.