Інформаційний портал

Олександрійщини

Четверо кандидатів претендують на посаду губернатора Кіровоградщини

На сайті НАЗК уже троє осіб подали декларації за минулий рік, де вказали місцем роботи (майбутньої роботи) – Кіровоградську ОДА, а посаду – голова.

Серед них найпершим був екс-голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. 43-річний кандидат родом із Сєвєродонецька Луганської області. З 2015 до 2018 року очолював Мукачівську РДА. У декларації нічого не вказав про членів родини, а зазначив, що нерухомості, автотранспорту й цінних паперів не має. Задекларував понад 175 тисяч гривень заробітної плати та 40 тисяч євро готівкою.

Претендує на посаду очільника області і  кропивничанка Юлія Дубина, яка працювала головним спеціалістом департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської ОДА. Має чоловіка та двох синів. У декларації зазначила заробітну плату у сумі 53760 грн. У власності чоловіка і його батька є квартира, власного автотранспорту – не має.

Також на високу посаду в області претендує 59-річна адвокат із Кропивницького Наталія Сюр. Має доньку. Вона задекларувала кілька земельних ділянок, будинок. У власності має авто Mitsubishi, 2016 року. Щодо нерухомості, то вони з донькою мають частки власності. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю складає – 997600, заробітна плата отримана за основним місцем роботи     – 44676, дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю – 184800, страхові виплати – 303050. Третім особам вона позичила майже 8 млн. гривень. Коштів на рахунках та готівкою не має. 32 тисячі доларів готівки у її доньки, вона ж є кінцевим бенефіціарним власником ПрАТ «ВЕСНА», акції у якому має і сама Наталія.

Також 16 жовтня у Фейсбуці з’явилася інформація нардепа Олексія Гончаренка про те, що головою Кіровоградської ОДА хочуть призначити 37-річного жителя Херсона Андрія Балоня, який свого часу працював в органах слідчим, начальником слідчих управлінь. У серпні 2019 року він звільнився з посади заступника голови Херсонської ОДА. Має дружину і сина. За минулий рік отримав 387 759 грн заробітної плати за основним місцем роботи. А також задекларував кошти на банківських рахунках:  майже 650 тисяч гривень, близько 65 тисяч доларів і понад 7 тисяч євро. Готівкою зберігає 153 тисячі гривень. Власницею двох квартир є дружина.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення