Інформаційний портал

Олександрійщини

Для об’єднаних громад Олександрійщини передбачена державна субвенція на розвиток інфраструктури

 

Загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році склала майже 40 млн грн. Цей ресурс передбачено і для ОТГ Олександрійщини: Новопразької, Попельнастівської, Приютівської, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Також кошти передбачені для: Бобринецької, Великоандрусівської, Великосеверинівської, Ганнівської, Дмитрівської, Добровеличківської, Катеринівської, Компаніївської, Маловисківської, Мар’янівської, Новоукраїнської, Первозванівської, Піщанобрідської, Помічнянської, Смолінської, Соколівської та Тишківської ОТГ. Території мають реалізувати 48 проектів та заходів. Більша частина проектів впроваджуватиметься в галузях житлово-комунального господарства, культури та освіти.

Начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова, окрім озвученого вище, додала, на 1 жовтня субвенція профінансована в обсязі 26,6 млн. грн. Територіями освоєно 11,7 млн. грн (43,9 %). Державні кошти досі не розпочали використовувати Бобринецька, Помічнянська, Первозванівська, Маловисківська, Мар’янівська та Новопразька ОТГ.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення