Інформаційний портал

Олександрійщини

«ГУРТОБУС» відвідав Протопопівку

Мобільний культурний центр «Гуртобус» побував минулими вихідними і в Протопопівці. 29 вересня у місцевому сквері Протопопівки зібралося чимало шанувальників творчості і мистецтва, зокрема, було чимало дітлахів, повідомила журналісту ALEXTIME керівниця громадської організації «ТАК!» Ніна Лазаренко, яка й ініціювала захід.

Як і у Новій Празі, тут діяла виставка цитат у Гуртобусі, мобільна бібліотека, майстер-класи для дітей, ознайомлення з мистецтвом шовкографії. Також у розважальну і пізнавальну програму входило складання Книги міст, кінопоказ під відкритим небом, запис відеозвернення від місцевих жителів до жителів Харкова, оскільки саме туди після Протопопівки попрямував «Гуртобус». Своєю виставкою картин поділилася олександрійська художниця Таня Тарасенко, вона ж провела і майстер-клас з точкового малювання. Члени молодіжної ради Приютівки навчали всіх охочих виготовленню ляльок-мотанок.

Смачним борщем за місцевим рецептом частувала учасників заходу місцева господиня Валентина Портна. До всього готували особливий холодний чай, що поїхав до харків’ян. А ще презентувалася виставка крафтових виробів. Словом, було весело, цікаво, пізнавально.

 

Фото: Приютівська громада

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення