Інформаційний портал

Олександрійщини

Новопразьці мріють про життя без сміття

Активну участь у розв’язанні питання збору, сортування та переробки сміття бере новопразька молодь. Зокрема, члени молодіжної громадської організації «Світ – це ми!» організували громадський проект Zero Waste Day на базі Новопразького навчально-виховного комплексу, закликаючи до сортування відходів у школах та громаді, повідомляє ALEXTIME.

На рівні керівництва місцевої об’єднаної громади теж наблизилися до вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами. Селищною радою укладено меморандум про співпрацю з фізичною особою-підприємцем Максимом Замрикою, у рамках якого планують спільно створити умови для роздільного збору сміття, яке являє собою вторинну сировину (макулатура, склобій, використана пет-тара). Для цього будуть встановлені баки для сміття і впроваджене сортування сміття на території новопразьких навчальних закладів, дитячої музичної школи, амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Використання таких контейнерів – це невеликі, проте, важливі кроки до майбутнього без сміттєзвалищ, повідомляють у Новопразькій громаді.

Фото: Новопразька громада.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення