Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійські водії повинні надавати документи поліцейським на перевірку. Не згодні – позивайтеся до суду

Відмова водія на вимогу поліцейського надати документи для перевірки не ґрунтується на вимогах законодавства, повідомляє Патрульна поліція Кіровоградської області у Фейсбук.

Керуючи транспортним засобом, водій обов’язково повинен мати при собі посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб та поліс (сертифікат) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Після зупинки автомобіля патрульними та на їх вимогу, водій повинен пред’явити вищезазначені документи.

Апеляційний адміністративний суд наголосив на тому, що таке право працівників Нацполіції кореспондується з обов’язком водія мати при собі та на вимогу працівника поліції пред’явити такі документи.

Верховний Суд звернув увагу на те, що притягнення особи до відповідальності та накладення стягнення за ч.1 ст.126 КУпАП за одне правопорушення з числа вчинених, є обґрунтованим, навіть коли факт невиконання вимог правил дорожнього руху не знайшли свого підтвердження під час розгляду справи (постанова від 25.09.2019 у справі № 127/19283/17).

Особа, яка виконала вимогу поліцейського та вважає її неправомірною, має право оскаржити рішення або дії поліцейського в установленому законом порядку.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення