Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійці мінімально програли динамівцям

На початку матчу, що проходив у Києві, господарі грають першим номером. Олександрійці захищаються. Але поступово гра вирівнюється: господарі тиснуть, гості відповідають швидкими контратаками. На 32-й хвилині швидка атака підопічних Михайличенка завершується взяттям воріт: Де Пена низько подав на Миколенка, який замкнув передачу, забивши в падінні головою – 1:0, інформують на офіційному сайті олександрійського клубу.

Наші земляки намагаються не відсиджуватися в обороні, господарі змушені захищатися. На жаль, два кутових поспіль на ворота Бущана не приносять нашій команді бажаного результату.

Другий тайм розпочався за сценарієм гравців «Динамо», олександрійці вимушені захищатися, але не забувають турбувати голкіпера Бущана. Під час тайму команди обмінялися кількома небезпечними моментами. На 89 хвилині чудова атака олександрійців могла б завершитися голом, але Банада пробиває невдало.

Останні хвилини матчу були дуже напруженими. «Олександрія» всіма силами атакує, але безрезультатно. Свисток арбітра  фіксує мінімальну перемогу футболістів «Динамо»- 1:0.