Інформаційний портал

Олександрійщини

Останки бійця Другої світової війни із Олександрійщини знайдені на Житомирщині

17 солдатів Другої світової війни знайдено  членами громадської організації “Пошук” в Новоград-Волинському районі, про це вони розповідають на сторінці у Фейсбук, повідомляє ALEXTIME. Додамо, що це історико-патріотичне об’єднання займається пошуком непохованих бійців 2 Світової війни на території Житомирської області.

Першого солдата їм вдалося знайти 7 жовтня завдяки двом артилерійським гільзам 122 мм, які хтось кинув йому в ноги. При солдатові було знайдено хімічні олівці, монети, ключик та медальйон!

«Вже ближче до кінця дня металошукач видав сильний сигнал. Під час проведення розвідки зрозуміли, що маємо місце з великим захороненням солдатів. Роботи по ексгумації останків продовжили на другий день. Вони сильно постраждали від артилерійського вогню, оскільки мають дуже серйозні ушкодження. При солдатах було знайдено мильницю, фляги, каски СШ-39, протигази, ложки, а головне 7! Медальйонів. Всі 17 солдатів загинули в жорстоких боях липня 1941-го року. Маємо велику надію, що вдасться ідентифікувати 8 солдат із 17», – повідомляють пошуковики.

Водночас Вадим Барановський, представник цієї організації,  повідомив, що цього дня їм вдалося розшукати останки бійця з особистим опізнавальним знаком на ім’я: Глінченко Дмитро Григорович, 1921 р.н., уродженець Кіровоградської області Олександрійського району, село Звенигородка. Батьком у нього записаний Глінченко Григорій Федорович.

Вадим просить усіх небайдужих допомогти в пошуку рідних солдата.

Настільки нам відомо, в Ізмайлівці проживають люди з таким прізвищем. Ми спробували з’ясувати, чи не їхній родич бува знайдений. Як пояснили нам, цей загиблий воїн – просто їхній однофамілець. 

Фото: ІПО «Пошук»

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення