Інформаційний портал

Олександрійщини

Площу Соборну в Олександрії перекриють повністю, але тільки 12 жовтня

У зв’язку з проведенням у м. Олександрії 12 жовтня Покровського ярмарку та відкриття IV етапу Чемпіонату України з автомобільних гонок, буде перекрито проїзд для всіх видів автотранспорту через площу Соборну протягом всього дня – з 07-00 до 21-30 години, повідомляють у міській раді.

Цього дня на центральній площі з 8:00 години працюватиме «Покровський ярмарок». Офіційне відкриття відбудеться о 9:00 годині. Під час ярмарку відбудеться концертно-розважальна програма та безкоштовне частування справжньою козацькою кашею та чаєм.

Автобуси рухатимуться в об’їзд за такими схемами:

Маршрути №№ 2,4 будуть виконуватися за схемою: залізничний вокзал – вул. Діброви – пр. Соборний – поворот направо, зупинка за Політехнічним коледжем – вул. Григорія Усика – вул. Святомиколаївська – вул. Перспективна – пр. Соборний і далі за маршрутом.

Маршрути №№ 5,7,9,12, що курсують від Райпобуткомбінату будуть виконуватися за схемою: пр. Соборний – вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал – залізничний вокзал – вул. Діброви – пр. Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.

Маршрути №№ 3,81, які рухатимуться з боку Райпобуткомбінату, будуть виконуватися за схемою: пр. Соборний – вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – вул. Братська (навпроти банку «Аваль») – вул. Діброви і далі за маршрутом.

Маршрут № 11, що рухається з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: Південний мікрорайон – автовокзал – залізничний вокзал – вул. Діброви і далі за маршрутом.

Маршрут № 15, який курсує з Південного мікрорайону, буде виконуватися за схемою: пр. Соборний – вул. Перспективна (зупинка «Стоматполіклініка») – автовокзал – залізничний вокзал – вул. Діброви – пр. Соборний (правий поворот), зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.

Маршрути №№ 14,16,17,18 що курсують від «Проліску» будуть виконуватися за схемою: зупинка «Пролісок» – пл. Покровська – пр. Соборний – вул. Діброви – залізничний вокзал – автовокзал – вул. Перспективна – вул. Братська (зупинка гуртожиток «Юність») – вул. Софіївська – пр. Соборний і далі за маршрутом.

Фото: Олександрійські новини

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення