Інформаційний портал

Олександрійщини

Протягом жовтня триватиме місячник добровільної здачі зброї

З 1 жовтня 2019 року  на території Кіровоградської області розпочався місячник добровільної здачі зброї, вибухівки та різних засобів ураження до органів поліції. Про це журналісту ALEXTIME повідомив начальник Олександрійського районного відділення поліції Віталій Кравцов. 

Головна мета заходу –протидія незаконному розповсюдженню зброї та вибухових матеріалів, а також профілактика злочинів, пов’язаних із їх використанням.

Зберігання зброї без дозвільних документів – кримінальне правопорушення, що тягне за собою покарання, відповідно до ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Однак, у разі добровільної здачі небезпечних предметів до поліції громадяни звільняються від відповідальності (ч. 3 ст. 263). Крім того, у подальшому можна оформити відповідні документи на здану мисливську зброю, зареєструвати її в особисту власність і володіти нею вже на законних підставах.

До 31 жовтня кожен громадянин може добровільно здати зброю, вибухові матеріали та спеціальні засоби, які зберігалися без відповідних документів, до найближчого відділення поліції.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення