Інформаційний портал

Олександрійщини

Середньомісячна заробітна плата в області – понад 8 тисяч гривень

За січень–серпень 2019 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб становив 8092 грн, що на 16,5% вище ніж за січень–серпень 2018 р, повідомляють у Кіровоградській ОДА.

Найбільш оплачуваними в економіці області у січні–серпні 2019р. були працівники транспорту, фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування, добувної промисловості і розроблення кар’єрів, лісового господарства та лісозаготівлі, де заробітна плата у 1,3–1,7 рази перевищила середній показник по області.

Значно нижчою залишається заробітна плата працівників у сферах тимчасового розміщування й організації харчування, функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури, операцій з нерухомим майном, творчості, мистецтва та розваг, адміністративного та допоміжного обслуговування, будівництва, у сферах охорони здоров’я, наукових досліджень та розробок, інформацій та телекомунікацій, в освіті, оптовій та роздрібній торгівлі, у ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, сільському господарстві. Співвідношення рівня оплати праці у зазначених видах діяльності до середнього по області становило 59,4–93,4%.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення