Інформаційний портал

Олександрійщини

Школярка із Кропивницького написала листа королеві Великобританії та отримала від неї відповідь

Десятикласниця Євгенія Громко, яка навчається у Кропивницькій школі  № 26, свого часу надіслала листа королеві Великобританії Єлизаветі ІІ, і ось  отримала від неї відповідь, повідомляє ALEXTIME з посиланням на «Утренний город».

Про саму Євгенію розповідають, як про доволі талановиту дівчину, переможницю  міського конкурсу «Дитина року» у номінації «За досягнення у навчанні», авторку книжки «Люблю дощ», переможницю багатьох конкурсів та олімпіад. Вона має широке коло інтересів – від журналістики до музики, грає на музичних інструментах і любить подорожувати. Також вона добре володіє англійською, отримала Кембридзький сертифікат.

Дівчина розповідає, що в школі учні пишуть листи, але… Вони не мають своїх адресатів.  Ідею написати листа конкретній людині запропонувала Євгенії її мама – вчителька за фахом. А вже сама школярка «замахнулася» на саму королеву Великобританії і тепер не шкодує.

Готувалася до цього серйозно, про що розповідає:

  • Треба було англійською гарно викласти свої думки, дотриматися етикету, виконати усі правила, які передбачаються у такій переписці. Там багато формальностей. Не можна зачіпати особисте життя королеви, писати про політику. Колір конверту має підходити до кольору паперу, на якому пишеться лист. Він має бути рукописним, з власним підписом. Треба все розбірливо написати.

Тепер дівчина не натішиться листом, разом із яким отримала листівки про історії життя монаршої родини та самої королеви.

– У листі зазначалося, що Її Величність була рада отримати мій лист, почитати про мої інтереси. Вона висловила сподівання, що одного дня ми зможемо зустрітися у Великобританії, – радіє школярка.

Джерело фото: «Утренний город»

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення