Інформаційний портал

Олександрійщини

Стало відомо, хто очолить Кіровоградську ОДА

20 жовтня Уряд погодив призначення кандидатури Балоня Андрія Богдановича на посаду голови Кіровоградської ОДА, повідомляє ALEXTIME з посиланням на урядовий портал. Але відповідний указ має ще підписати президент.

Андрій Балонь родом із м. Стебник, що на Львівщині. Навчався в Національному університеті внутрішніх справ України. Він кандидат юридичних наук. В Інституті післядипломної освіти Національного університету ім. Шевченка опанував спеціальність «Фінанси та кредит».

Андрій Балонь – колишній співробітник правоохоронних органів. З 2003 року працював слідчим, старшим слідчим, заступником начальника слідчого відділу, начальником слідчого відділу на Львівщині та Житомирщині. З 2013 року працював на керівних посадах в управлінні МВС на Полтавщині. З 2015 по 2017 рік був доцентом кафедри державного управління і права Полтавського Національного технічного університету. З 2017 до 2019 року працював заступником голови Херсонської ОДА. 16 жовтня 2019 року президент В. Зеленський запропонував Кабміну його кандидатуру на посаду голови Кіровоградської ОДА.

Разом з дружиною виховують сина.

Детальніше про майновий стан Андрія Балоня ALEXTIME повідомляв днями.

Джерело фото: khersondaily.com

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення