Інформаційний портал

Олександрійщини

У Головківці, що на Олександрійщині, капітально ремонтували дорогу

У вересні у с. Головківка Приютівської ОТГ капітально відремонтували частину автомобільної дороги. Працівники підрядної організації виконали роботи з комплексного відновлення близько 370 метрів ділянки дороги по вулиці Миру. Про це інформує сайт ALEXTIME із посиланням на сайт Приютівської громади.

Проведення ремонтних робіт на даній ділянці дороги було надзвичайно важливим, адже крім рейсового автобуса, який рухається цією вулицею, тут курсує ще й шкільний. Загалом, на ремонт даного відрізку дороги було витрачено 773 тис. грн за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Нагадаємо, що крім проведення поточних ремонтів асфальтного покриття, протягом 2019 року на території Приютівської об’єднаної територіальної громади також активно проводились  і капітальні ремонти. Зокрема, роботи з комплексного відновлення асфальтного покриття проводились у селі Костянтинівка по вул. Центральній, відрізку шляху між селами Протопопівка та Бандурівка, частині покриття по вул. Козацькій у Протопопівці та вул. Шевченко у Піщаному Броді.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення