Інформаційний портал

Олександрійщини

У Кропивницькому привітали освітян з нагоди Дня вчителя

Сьогодні, 2 жовтня, в Кіровоградській  обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Традиційно своє професійне свято освітяни відзначають у першу неділю жовтня.

Напередодні ж святкування щирі вітання на адресу педагогічних працівників Кіровоградщини в обласній філармонії лунали від тимчасово виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Світлани Лобанової та голови обласної ради Олександра Чорноіваненка, начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимира Таборанського та виконуючого обов’язки голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергія Петрова.

Звісно, цього урочистого  дня  кращих представників професії та їхній освітянський доробок у справу навчання та виховання учнів було відзначено обласною педагогічною  премією імені В.О. Сухомлинського, премією обласної ради і облдержадміністрації, а також відомчими відзнаками.

Загалом, у навчальних закладах області працює понад 11 тисяч педагогів – вихователів, учителів, викладачів-науковців, майстрів виробничого навчання, методистів. Про це інформує  ALEXTIME із посиланням на сайт Ківровоградської ОДА.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення