Інформаційний портал

Олександрійщини

У Новій Празі відзначили День селища та День захисника України

14 жовтня жителі Новопразької об’єднаної територіальної громади в урочистій атмосфері відзначили потрійне свято — День захисника України та українського козацтва, а також чергову річницю заснування рідного селища.
Святкова програма розпочалася ще о десятій годині ранку з велозаїзду «КотиКоло». Колона велосипедистів, яку очолив вчитель фізичного виховання Новопразького НВК Микола Бугайов, разом із прапором місцевої громади рушила від Співочого Поля до стели, яка розташована при виїзді з Нової Праги в напрямку Олександрії.
А тим часом, на Співочому Полі розгорнула свою роботу виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Для дітей діяв окремий майданчик, на якому силами працівників Новопразької центральної бібліотеки та Новопразького будинку культури № 1 було проведено ігровий квест «У пошуках скарбів». А ще тут відбувся конкурс вареників на визначення найбільшого, найменшого, найсмачнішого солодкого, найсмачнішого солоного та найоригінальнішого творіння із тіста.
Друга частина святкової програми продовжилася о п’ятнадцятій годині на Співочому Полі. Зі сцени щирі привітання на адресу присутніх звучали від Новопразького селищного голови Богдана Курупа. Після чого розпочали віншування захисників України – учасників АТО, яким під гучні оплески присутніх керівник Новопразької громади вручив грамоти.


Крім того, окремою відзнакою «Гордість Нової Праги» були відзначені 23 номінанти у різних напрямках, зважаючи на їхню трудову діяльність, життєву позицію та соціальні принципи і переконання.
Гарний настрій присутнім дарували виступи учасників народного аматорського хору «Хлібодар», народного аматорського фольклорного колективу «Калина», аматорського вокального ансамблю «Молодиці».


Не залишили нікого байдужим і запальні хореографічні композиції у виконанні учасників хореографічного колективу «Невгамовні» Новопразького Будинку культури № 1.

Також розважали новопразьців спортсмени ГО «Сильна Олександрійщина», які підіймати різні важкі спортивні снаряди, демонструючи міцність рук та силу хвату.
На завершення урочистостей присутніх частували смачною кашею та гарячим чаєм. Загалом цього дня на урочистостях у Новій Празі побувало близько тисячі осіб.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення