Інформаційний портал

Олександрійщини

У Піщаному Броді, що на Олександрійщині,  День села зустрінуть у відремонтованому клубі

 Як повідомляв  раніше ALEXTIME, 12 жовтня жителі села Піщаний Брід святкуватимуть День села. Заздалегідь готуючись до заходу,  подбали на цій території про ремонт місцевого сільського клубу. У головному залі пофарбували стіни, в коридорі на підлозі заміли кахель, а в кабінеті завідуючої сільським клубом та в сільській бібліотеці (що  знаходиться в приміщенні місцевого закладу культури) – настелили лінолеум. Також провели заміну всіх дверей на металопластикові, а ще придбали сучасну музичну апаратуру, вартість якої складає майже 36 тис. грн.

 Про це журналісту газети “Сільський вісник” розповів  в.о старости Ізмайлівського старостинського округу Микола Сироватка. 

Оновлення відбулося і в бібліотеці. Там замінили старі стелажі для книг на сучасні. Більш освітленими стали  і сільські вулиці. 

 Ще до  відзначення річниці заснування Піщаного Броду тут  розпочали роботи з встановлення вуличного освітлення  на вулиці Шевченка, Чередніченка, Шкільній, Соломки. А дорога від траси, якою усі бажаючі будуть їхати на святкування Дня села, зазнала ямкового ремонту. Всі роботи   виконано за кошти Приютівської ОТГ, повідомив Микола Сироватка. 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення