Інформаційний портал

Олександрійщини

У селищі Пантаївка на даху потяга загинув підліток

Трагедія сталася у середу. Про це журналісту ALEXTIME розповів голова селищної ради Ігор Бульба. За його словами, 12-річний хлопець загинув  на місці від удару струмом у 27 тисяч вольт. 

  • Сталося це на залізничній станції Пантаївка напередодні ввечері, близько вісімнадцятої. Вбило підлітка розрядом електричного струму. До трагедії перебував на канікулах у бабусі. Він з матір’ю зареєстрований у Пантаївці, хоча і проживав  у Кривому Розі. Чого поліз на зерновий вагон, достеменно невідомо, але саме там і був уражений струмом у 27 тисяч вольт, – зазначає селищний голова Ігор Бульба. 

Від електроудару підліток злетів з вагона на землю. Школяр перебував на станції разом із товаришем – місцевим мешканцем 2006 р.н, який і повідомив про випадок черговому по переїзду. Смерть констатували місцеві правоохоронці та місцеві медики. Після констатації факту смерті, тіло забрали родичі хлопця. 

Відомо також, що протягом дня чергові працівники станції Пантаївка не раз відганяли підлітків від об’єкта підвищеної небезпеки, яким є залізнична станція, і просили покинути територію, однак всі зусилля виявилися марними, бо, попри заборону, один з них проскочив на вагон, де і загинув. 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення