Інформаційний портал

Олександрійщини

У супермаркеті «33 м2» в Олександрії виявили чимало порушень

Обстеження та перевірку супермаркету «33 м2» в Олександрії провели на підставі листа Олександрійського відділу ДСНС, який повідомив про порушення вимог законодавства пожежної безпеки, повідомила міська рада.

У результаті були виявлені численні порушення. Як виявилося, магазин протягом 2 місяців працює без введення в експлуатацію; проектна документація на об’єкт відсутня, об’єкт експлуатується без дотримання норм з охорони праці; будівля та приміщення не обладнані необхідними системами протипожежного захисту тощо. Вказаний супермаркет, відповідно до будівельних норм, є об’єктом з масовим перебуванням людей, у зв’язку з чим відноситься до важливого техногенно небезпечного об’єкту.

У супермаркеті грубо порушується законодавство про працю – виявлено 28 осіб, які не надали трудові договори.

Для вжиття заходів реагування та дотримання соціальних гарантій працівників міським головою направлено листи до контролюючих служб центрального та обласного рівнів.

Що стосується попередніх обстежень об’єктів підприємництва на території колишньої швейної фабрики у центрі міста, у міській раді повідомили, що відповідні листи про виявлені численні порушення для реагування направлені до усіх силових структур і контролюючих органів, починаючи з Прем’єр-міністра України, міністра МВС, Генпрокуратури та ДБР до відповідних обласних підрозділів.

Обстеження на предмет дотримання чинного законодавства будуть проводитися і надалі. Кожен підприємець повинен сплачувати податки у повному обсязі, зазначають міські посадовці.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення