Інформаційний портал

Олександрійщини

Уболівальники ФК “Олександрія” поїхали у Францію

 Уболівальники ФК «Олександрія», хто встиг записатися на безкоштовний тур, отримали можливість побувати на матчі, що відбудеться у Франції 24 жовтня, і відвідати 3 тур Ліги Європи між командами  ФК «Сент-Етьєн» та ФК «Олександрія». До Сент-Етьєна, де відбудеться сама гра, 60 олександрійських фанів повезли двоповерховим автобусом досвідчені водії – Сергій Мяленко, Олександр Сікун та Сергій Сизов. Про це на сторінці у Фейсбук написала Ірина Балашова, редактор районної газети “Сільський вісник”.

На шляху до міста Сент-Етьєн запланована ночівля в Страсбурзі (Франція), на зворотному шляху – у Кракові (Польща). Проїзд безкоштовний.

Ночівлю, квиток на матч та екскурсії – фани оплачували власним коштом. Тому при собі потрібно було мати щонайменше 200 євро. Обов’язковою умовою поїздки була і наявність біометричного паспорта, повідомляє сайт ФК «Олександрія». 

Додамо, що  “Олександрія” вперше грає з представником Франції, а ось “Сент-Етьєн” до цього шість разів зустрічався з українськими клубами, ні разу не поступившись.

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення