Інформаційний портал

Олександрійщини

В 11 мільйонів євро оцінюється увесь склад олександрійської футбольної команди

Увесь склад «Олександрії» оцінюється у 11 млн євро, це четвертий показник в українській прем’єр-лізі. Найбільше у наших суперників коштує хавбек Євген Банада – всього 1 млн. Далі йдуть Дмитро Гречишкін і Кирило Ковалець (по 800 тисяч), а також Каспарс Дубра, Денис Мірошніченко та Валерій Лучкевич (по 700 тисяч). Таку інформацію про трансферну (ринкову) вартість команд з посиланням на Портал Transfermarkt повідомляє Спортивна Кіровоградщина

У той же час вартість поточного складу «Динамо» – 97,8 млн євро. Найдорожчим футболістом «Динамо» із великим відривом залишається Віктор Циганков – вартість атакуючого півзахисника дорівнює 20 млн євро. Друге та третє місця ділять Беньямін Вербич і Віталій Миколенко, які оцінюються у 6 млн кожен.

Довідково: авторитетний німецький портал Transfermarkt спеціалізується на спортивній тематиці і вивченні трансферної вартості футболістів.  Експерти здебільшого оцінюють суму можливого переходу гравців до іншого клубу. Загалом, футбольний трансфер це перехід гравця з одного футбольного клубу до іншого згідно з умовами, передбаченими у контракті  між цими клубами. Клуб, якому належать права на футболіста, має право на отримання компенсації (зазвичай — грошової) за футболіста, повідомляє Вікіпедія.

 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення