Інформаційний портал

Олександрійщини

В об’єднаних громадах, що на Олександрійщині, чекають на своїх поліцейських, які нині на навчанні

П’ятеро поліцейських з Олександрійщини, які невдовзі будуть працювати поліцейськими офіцерами на території Приютівської, Новопразької та Попельнастівської об’єднаних територіальних громад з 15 жовтня розпочали стажування у Дніпрі.

Загалом, як інформує ALEXTIME із посиланням на сайт Національної поліції в Кіровоградській області, на стажування направилися 17 поліцейських з Кіровоградської області та 31 поліцейського з Дніпропетровської області. Наразі вони завершили теоретичний курс навчання та приступили до практичного етапу.

  • Після засвоєння практичного курсу п’ятеро поліцейських: чотири особи, які нині працюють в Олександрійському райвідділі поліції та один чоловік, який до цього часу ніс службу у патрульній поліції Кіровоградської області, повернуться на Олександрійщину та розпочнуть свою роботу в об’єднаних територіальних громадах. Можу сказати, що в Приютівській, Новопразькій та Попельнастівській ОТГ наразі повністю підготовлені службові приміщення, в яких розташуються поліцейські станції, — прокоментував журналісту газети “Сільський вісник” начальник Олександрійського РВП Віталій Кравцов. 

За його словами, відтепер поліцейські офіси офіційно базуватимуться відповідно на базі адмінприміщення колишньої Протопопівської сільської ради, у приміщенні Новопразької  пожежної частини та у частині приміщення Попельнастівської сільської ради. 

Офіційні відкриття станцій у Приютівській, Новопразькій та Попельнастівській ОТГ відбудуться одразу після повернення з навчань поліцейських.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення