Інформаційний портал

Олександрійщини

В «Олександрії» знову нічия

Матч проходив у Харкові 27 жовтня. Шахтар з перших хвилин грав першим номером, поступово нав’язуючи свою гру. Вже на 6 –й хвилині перший небезпечний момент створив Марлос, але надійно зіграв Третьяков. Чергова пожежа біля воріт олександрійців виникла на 10-й хвилині, коли Мораєс пробив майже з лінії штрафної.

На 14 хвилині Олександрія теж дала про себе знати. Поступово олександрійці вирівняли гру, все частіше притискаючи господарів до своїх воріт.

На 30 хвилині олександрійці змушені відбиватися від потужних пострілів.

На 43 хвилині непоганий момент у гравців Олександрії завершується нічим, і тут же відповідь господарів поля.

Другий тайм розпочинається на високих швидкостях гравців Шахтаря. На 49-й хвилині команда Луіша Каштру майже насіла на ворота олександрійців, створюючи момент за моментом. Перша половина другого тайму проходить за переваги Шахтаря.

На 69-й хвилині черговий командний тиск «помаранчево-чорних»: замикає Степаненко, але м’яч летить повз воріт. Олександрійці всією командою на своїй половині поля, змушені стримувати наступ, грати на відбій.

Останні хвилини матчу дуже нервові. Арбітр додає три хвилини. Шахтар насів на ворота Олександрії. Юрій Паньків відбиває всі можливі і неможливі удари.

Свисток Віталія Романова фіксує бойову нічию 0:0.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення