Інформаційний портал

Олександрійщини

В Україні створили унікальний напій з конопель. Причому офіційно

«Конопляна комбуча» — так назвали абсолютно новий для України напій на основі чайного гриба з додаванням екстракту насіння конопель, повідомляє SEEDS.org.ua. Не так давно його презентували під час Першого Українського Конопляного Ярмарку. Рецептуру цього унікального і абсолютно безалкогольного напою створили нещодавно – спеціально до виставки.

Кандидат фармацевтичних наук, фахівець з контрактного виробництва медикаментів Іларіон Ярошенко розповідає, що у створенні рецептури брали участь пивовари та виробники ліків. Разом відпрацювали цю рецептуру і хочуть ввести в країні моду на безалкогольні напої, які будуть не тільки вгамовувати спрагу, але будуть ще й корисними. – Вже дуже багато компаній цікавляться цим напоєм. Найближчим часом ми проводимо переговори з заводом «Оболонь», — розповів Іларіон Ярошенко.

«Ексклюзивність конопляної комбучі в тому, що екстракт насіння конопель ще ніхто в Україні не використовував для виготовлення безалкогольних напоїв.

А по-друге, водорозчинної фракції насіння конопель ні в кого в світі, крім нас, немає. Роблять її в Китаї. Але на наше замовлення — використовується особлива технологія для збереження всіх корисних якостей», — підкреслив дослідник.

За словами Ярошенка, комбуча — це перший веганський натуральний напій, який під замовлення виготовляють у Харкові, з повністю офіційними і легальними документами.

 «Раніше цей чайний гриб в трилітрових банках вирощували практично всі. Він дуже корисний і ще нікому шкоди не завдав. До речі, цей напій позначається на апетиті — від нього не хочеться їсти. Сам по собі екстракт насіння конопель містить досить багато вуглеводів — заповнює вуглеводний баланс і збиває апетит», — підкреслив фахівець з контрактного виробництва медикаментів.

Фото: SEEDS.org.ua

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення