Інформаційний портал

Олександрійщини

Валентина Гарагуля очолила реорганізовану районну лікарню

Днями у стінах Олександрійської райдержадміністрації відбулося засідання конкурсної комісії Олександрійської РДА щодо призначення на вакантну посаду директора КНП “Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області”, повідомляє ALEXTIME.  Члени комісії заслухали презентації та пропозиції кандидатів на посаду директора комунального некомерційного підприємства – “Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області”. За результатами засідання одноголосно члени комісії проголосували за  Валентину Корніївну Гарагулю. З перемогою її привітав і перший заступник голови Олександрійської РДА – Юрій Коваль, який очолював дану комісію, і зазначив, що це питання також розглядатимуть і  в Кіровоградській ОДА. Про це йдеться на сторінці  Олександрійська Црл  у ФБ.

Під час заходу сама ж Валентина Корніївна   відзначила,  що має понад 40 років загального медичного стажу, і пройшла шлях від лікаря-терапевта та кардіолога до головного лікаря ОЦРЛ. Вперше районну лікарню очолила у 2000 році. Має вищу лікарську категорію у сфері організації та охорони здоров’я. Наголошує, що процес реформування ОЦРЛ розпочався ще у серпні цього року, і таким чином комунальне підприємство було реформоване у некомерційне. Конкурс тривав понад місяць і проходив у рамках реформування медичної галузі. Зокрема, повного реформування первинки і реформування вторинного рівня, яке перенесено на квітень 2020-го року.

З 16 жовтня 2019 року Валентина Корніївна Гарагуля  призначена директором комунального некомерційного підприємства «Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області» строком на 3 роки. Відповідне  розпорядження про призначення  підписав напередодні перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення