Інформаційний портал

Олександрійщини

Які фальсифіковані рибні консерви не варто купувати олександрійцям

Фальсифікована продукція, а саме рибні консерви торгової марки «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот», виробництва ТОВ «Альфа-Етекс», може потрапити на стіл олександрійців, повідомив кореспонденту ALEXTIME начальник Олександрійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Станіслав Лум’яник. Аби цього не сталося треба бути пильними не лише продавцям, які реалізують харчові продукти, а й самим покупцям. Не варто купувати консерви «Сайра тихоокеанська натуральна», 230 гр., (з ключем) дата виробництва 18.01.2019, 18.02.2019; «Товстолобик обсмажений в томатному соусі», 230 гр. дата виробництва 11.03.2019 з кодом виробника В05) торгової марки «Аквамарин» ТОВ «Інтерфлот», виробництва ТОВ «Альфа-Етекс».

У разі виявлення зазначеної продукції на території району фахівці просять сповіщати Олександрійське районне управління за тел.: 050 742 01 28, 066 558 90 85.

Водночас кількість виявлених в українських торговельних мережах підробок рибної продукції під ТМ «Аквамарин» зростає, відкрито кримінальне провадження. На полицях виявляють рибні консерви, промарковані підробленими позначеннями ТОВ «Альфа-Етекс», яке таку продукцію нині не випускає, оскільки  дія його договору з фірмою «Інтерфлот», яка виробляє продукцію під торговою маркою «Аквамарин», закінчилася в 2018 році. На 2019 рік такий договір не укладався. Яка рибна продукція насправді міститься в банках та в яких умовах відбувалося її виготовлення, невідомо. Черкаське ТОВ «Альфа-Етекс» не видавало ТМ «Аквамарин» сертифікатів якості та інших дозвільних документів на продукцію, вироблену після закінчення терміну договору, повідомляють на сайті «Верховенство права».

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення