Інформаційний портал

Олександрійщини

За неякісні товари та послуги споживачам області повернули кошти

184 жителя області звернулися до управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за 9 місяців поточного року. Після розгляду цих звернень суб’єкти господарювання повернули споживачам кошти за неякісні товари та послуги в сумі 299 500 грн, повідомляють на офіційному сайті управління.

Під час проведення планових перевірок фахівцями управління у 49 суб’єктів господарювання були виявлені порушення. Водночас 17 суб’єктів господарювання повернули кошти за неякісні товари (послуги) або замінили товар на новий (компенсації за неякісну послугу).

Перевірялася на безпеку і нехарчова продукція – на суму 8 153 829 грн, з них забраковано товари на 1 120 338 грн. Також спеціалісти проконтролювали виконання 49 приписів щодо усунення порушень у сфері захисту споживачів та надали 177 консультацій суб’єктам господарювання.

Отримати консультацію з питань, що стосуються прав споживачів, можна за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, тел.: (0522) 32 14 58.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення