Інформаційний портал

Олександрійщини

Записатися на прийом до лікаря в Олександрії можна онлайн

Оскільки в Олександрії заклади первинної допомоги функціонують за новою системою, то у центрі первинної медико-санітарної допомоги діє електронна реєстратура, тобто графіки роботи лікарів введені в електронну систему, запроваджений електронний онлайн запис до лікаря, повідомляє ALEXTIME з посиланням на міську раду.

Талони до лікарів, з якими ви уклали угоду, можна отримати в реєстратурах, замовити через Інтернет або за телефоном.

Сервіс «онлайн запис» функціонує за наступним принципом: громадянин отримує у свого лікаря «Код пацієнта», який потрібен для реєстрації на медичному порталі підприємства, через який здійснюється онлайн запис на прийом до свого лікаря. На сайті медичного порталу https://ol.medportal.ua/ після реєстрації переходимо до особистого кабінету пацієнта, у меню «Запис на прийом» буде відображатися лікар, з яким підписана декларація. Біля прізвища лікаря є кнопка «Записатися на прийом!», яка переносить на іншу сторінку, де необхідно вибрати тип звернення, дату і час відвідування лікаря, після чого необхідно натиснути кнопку «Підтвердити запис». Запис до лікаря виконано! Перед візитом потрібно звернутися до реєстратури, щоб роздрукувати реєстраційний талон та отримати амбулаторну картку.

Записатися на прийом також можна за телефонами: Центр первинної медико-санітарної допомоги – (095) 84 69 503 та 7 16 17; дитяча амбулаторія №7 – (096) 76 56 216.

Реєстратури Центру первинної медико-санітарної допомоги і дитячої міської лікарні підключені до єдиної інформаційної системи, за допомогою якої реєстратор бачить талони, що зарезервовані в електронному вигляді або за телефоном, та видає пацієнтам талони на вільний час до лікаря, з яким вони уклали декларацію.

Для зручності пацієнтів у холі Центру первинної медико-санітарної допомоги (7-ми поверхова поліклініка, вул.Діброви, 77) та реєстратури амбулаторії №7 (Дитяча лікарня) встановлені монітори, де можна побачити графіки прийому лікарів, а також вільний час, на який можна записатися до лікаря, з яким укладена декларація.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення