Інформаційний портал

Олександрійщини

Затримали олександрійця, який зберігав наркотики та пропонував посадовцю міліції «кришувати» наркобізнес

Мешканець Олександрії запропонував одному з керівників місцевої поліції «кришувати» збут наркотичних засобів. За покровительство злочинного бізнесу пообіцяв грошову винагороду, повідомляє на сторінці Фейсбук Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Коли слідчі Олександрійського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом зберігання наркотичних засобів, чоловік вирішив домовитися про взаємовигідне «партнерство». Він звернувся до заступника начальника з пропозицією: грошовий «відкат» за неперешкоджання та сприяння у розповсюдженні наркотиків на території Олександрії.

У свою чергу, підполковник поліції доповів про незаконну оборудку працівникам Кіровоградського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

39-річного зловмисника затримали оперативники внутрішньої безпеки НПУ та слідчі кіровоградської поліції на передачі 3 000 гривень посадовцю поліції у якості хабаря. Крім того, за місцем мешкання фігуранта проведено санкціонований обшук, під час якого виявлено та вилучено 100 грамів марихуани і, так званий, “маляс”. За цінами «чорного ринку» вартість вилученої наркосировини становить понад 100 тисяч гривень.

Нині чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому доведеться відповідати і за підкуп службової особи, і за зберігання наркотичних засобів.

Фото: Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення