Інформаційний портал

Олександрійщини

78 «теплих» кредитів на 22 мільйони гривень оформили на Кіровоградщині

Станом на 4 листопада 2019 року 61 ОСББ та ЖБК оформили 78 кредитів на суму 22,71 млн.грн. на впровадження енергоефективних заходів у житлових будинках, з яких 35 ОСББ, ЖБК у містах Кропивницькому, Олександрії та смт Приютівка Олександрійського району отримали відшкодування з місцевих бюджетів у розмірі від 10 до 30 відсотків від загальної суми залученого енергокредиту у сумі 1,71 млн.грн, повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА.

Відповідно до зведених реєстрів кредитно-фінансових установ АБ “Укргазбанк”, ПАТ КБ “Приватбанк” та АТ “Ощадбанк” 23 ОСББ, ЖБК отримали відшкодування з обласного бюджету у сумі 1,0 млн.грн. Кошти обласного бюджету, передбачені на зазначені цілі у 2019 році, використані у повному обсязі.

На даний час облдержадміністрацією опрацьовується питання щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів на фінансування частини суми кредитних коштів, залучених ОСББ, ЖБК на впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках відповідно до Програми.

Фізичним особам на впровадження енергоефективних заходів уповноваженими банківськими установами видано 452 енергокредити на суму 15,95 млн.грн.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення