Інформаційний портал

Олександрійщини

На Олександрійщині знайшлися родичі загиблого солдата Другої світової війни

У Звенигородці вдалося розшукати племінника Дмитра Глінченка, який загинув у Другій світовій на Житомирщині і останки якого нещодавно знайшли пошуковці, інформує Кіровоградська правда. З проханням відшукати його рідних у мережі Фейсбук звернувся представник історико-патріотичного об’єднання «Пошук» Вадим Барановський.

Василь Глінченко – рідний племінник загиблого Дмитра Глінченка. – Це мого батька рідний брат. Їх було троє у сім’ї, Дмитро, Іван і Микола, мій батько. Обидва брати загинули на фронті. Батько був інвалідом, без ока, служив у будівельному батальйоні. Вчора я приїхав до мами у гості, вона сказала, що приходила якась жінка і розповіла, що нас шукають. Повідомлення знайшла у Фейсбуці. Я попросив невістку перевірити. Вона знайшла у соцмережі номер телефону пошукової групи, я подзвонив, і мені в загальних рисах розповіли, як знайшли дядька, а ще про записку, яка була при ньому, – розповів Василь Глінченко.

Після оформлення необхідної документації, останки Дмитра Глінченка відправлять до Звенигородки.

Як повідомляв ALEXTIME, 17 солдатів Другої світової війни знайдено  членами громадської організації “Пошук” в Новоград-Волинському районі, серед них і наш земляк Глінченко Дмитро Григорович, 1921 р.н., уродженець Кіровоградської області Олександрійського району, село Звенигородка.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення