Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійські аграрії завершують жнива пізніх культур

Станом на 11 листопада 2019 року в усіх категоріях господарств Олександрійщини  обмолочено зернових та зернобобових і технічних культур майже  400 тис. тонн. Вперше за історію нашого району мають здолати такий рекордний рубіж. Але поки ще не вистачає кілька тисяч тонн. Та до Дня працівників сільського господарства  прогнозовану кількість намолотять. Це за оперативними даними керівника Олександрійського районного управління агропромрозвитку Олександра Ткаченка, які він надав журналісту ALEXTIME. Він говорить, що чи не вперше в історії регіону Кіровоградщина йде до рубежу у 4 млн. тонн збіжжя, тоді як район має внести у коровай краю прогнозовані 10%.  

Загалом же місцевими аграріями вже зібрано  82 тисячі тонн соняшнику з врожайністю у 25 цнт/га, 6 тисяч тонн сої, врожайність – 17,5 цнт/га, 176 тисяч тонн кукурудзи з врожайністю у 66,4 цнт/га. Завершується також і збирання такої технічної культури, як цукровий буряк. Його врожайність склала майже 300 цнт/га.

Наприкінці жовтня наші аграрії встигли посіяли практично ту ж саму кількість озимої пшениці та ячменю, що і торік. Дещо зменшили посів озимого ріпаку, що пов’язують зі складними погодними умовами. Зараз ведуть догляд за цими культурами та підживлюють молоді пагони, а разом з тим готують грунт до весняних посівів. Тож до професійного свята, яке відзначається у третій тиждень листопада, мають завершити цьогорічний аграрний сезон і всю зернозбиральну кампанію та підбити підсумки і оприлюднити офіційну статистику.

 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення