Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрія у меншості зіграла внічию з Олімпіком

10 листопада донецький Олімпік зустрічався з ФК Олександрія у Києві на стадіоні “Динамо”.

Зустріч для олександрійської команди у матчі 14 туру УПЛ почалася дуже невдало. Голкіпер Олександрії Юрій Паньків за порушення правил проти нападника отримав червону картку вже на 4 хвилині матчу.

Однак олександрійці грамотно вибудували оборону воріт, і про контратаки не забували. Залишившись вдесятьох вони продовжували грати на рівних з господарями поля.

Чи не перший серйозний момент виник біля воріт Олега Білика на 26 хвилині, але м’яч пройшов поруч із стійкою. На 32 хвилині Кирило Ковалець спробував потурбувати воротаря «Олімпіка», але його удар здалеку не приніс бажаного результату.

Останні хвилини першого тайму пройшли під натиском гравців «Олімпіка». Але спроби наступу так і залишаються спробами, до ударів справа не доходить.

На 51 хвилині шанс у підопічних Володимира Шарана. Валерій Лучкевич здалеку потужно пробиває, м’яч потрапляє в плече гравця «Олімпіка» і після рикошету ледве не влітає у ворота. Вже за шість хвилин швидка контратака гостей майже на завершується голом. Але в завершальній стадії бракує точності.

Половина другого тайму позаду, але чисельної переваги «Олімпіка» не відчувається. Гра на рівних, хоча основна боротьба проходить на половині поля гостей.

Достатньо емоційно слідкував за грою керманич «Олександрії» Володимир Шаран, за що був покараний рефері двома попередженнями і вилученням з поля під завісу матчу – на 83 хвилині.

У компенсовані хвилини матчу дивом Гришко не забив переможний гол. Матч завершився без забитих голів: 0:0 .