Інформаційний портал

Олександрійщини

«Олександрія» — «Зоря»: мінімальна перемога за мінімальної підтримки

У суботу, 23 листопада, на  КСК «Ніка» відбулася гра між ФК «Олександрія» та ФК «Зоря». На жаль, можливо через різке похолодання, матч відвідали лише 937 глядачів, хоча стадіон розрахований на 7 тисяч вболівальників.

Перший тайм завершився без голів, хоча Олександрія мала чудову нагоду вийти вперед. Господарі здобули право на пенальті за гру рукою Михайліченка, однак Гречишкін не зміг переграти Микиту Шевченка, повідомляє Футбол 24.

По перерві господарі заволоділи ініціативою, яку вдалось втілити у гол: Банада замкнув скидку Каспарса Дубри і подарував своїй команді три очки – 1:0. Перемога дозволила Олександрії скоротити відставання від луганської команди до одного очка і зрівнятися з Динамо та Десною, які проведуть свої матчі пізніше.

У цьому матчі  27-річний півзахисник «Олександрії» Євген Банада забив 15-й м’яч у чемпіонатах України. Тим самим він повторив клубний бомбардирський рекорд, що належить Віталію Пономару. Правда, Пономар досяг свого результату в 110 іграх, а Банада – в 117, повідомляє “Спортивна Кіровоградщина”.