Інформаційний портал

Олександрійщини

Підприємці Кіровоградщини заборгували понад 166 мільйонів гривень

11 326 фізичних осіб – підприємців мають 166,5 мільйонів гривень заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, повідомляє Головне управління ДПС у Кіровоградській області.

Фахівці нагадують, що нарахування зобов’язань здійснюється щоквартально в автоматичному режимі навіть тим фізичним особам-підприємцям, які не займаються підприємницькою діяльністю та не подають звітність, але не здійснили державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

З питань обчислення і сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, погашення існуючої заборгованості, припинення підприємницької діяльності необхідно звертатися до органів ДПС на відповідній території.

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області наголошує: своєчасна сплата єдиного соціального внеску є запорукою зарахування страхового стажу сьогодні та призначення пенсії завтра.

Фото: Вісник. Офіційно про податки

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення