Інформаційний портал

Олександрійщини

Рятувальники з Олександрії допомагають жителям Світловодська

24 листопада у м. Світловодську виявлено 13 місць поривів трубопроводу внутрішньобудинкових та міжбудинкових мереж централізованого теплопостачання. Порушені нормальні умови проживання майже 13 тисяч жителів.

О 19.00 відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Подію, що сталася на території м. Світловодська, попередньо класифіковано як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня, повідомляє УДСНС у Кіровоградській області.

Станом на 07:00 25 листопада працюють всі котельні СП ТОВ «Світловодськпобут», які обслуговують 246 житлових будинки та 25 закладів освіти. 135 житлових будинків та 23 заклади освіти забезпечено теплопостачанням; 111 житлових будинків та 2 дошкільні навчальні заклади не забезпечено у зв’язку з поривами на мережах. Для ліквідації поривів залучено 13 бригад різних підприємств.

До м. Світловодськ відправилися рятувальники з технікою, палатками та польовою кухнею з м. Знам’янка, смт Онуфріївка. Серед них і  надзвичайники 2 ДПРЗ м. Олександрія.

У місті діють 7 пунктів обігріву.

Фото: У ДСНС у Кіровоградській області

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення