Інформаційний портал

Олександрійщини

 «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ»: в Україні очищуватимуть полиці магазинів від фальсифікату

Проєкт «СТОП Фальсифікат», що спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції, реалізовуватиметься за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби, профільних асоціацій та із залученням журналістської команди телеканалу 1+1, повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Робота проєкту «СТОП Фальсифікат» розпочнеться із проведення досліджень якості молочної продукції, що реалізується в торгових мережах країни, а пізніше будуть охоплені інші види харчової продукції. Фактичний старт масштабної боротьби з фальсифікатом – 16 грудня 2019 року.

Проєкт передбачає відбір зразків готового харчового продукту в торгових мережах у різних регіонах України,  які потім доставлять до двох незалежних акредитованих випробувальних лабораторій для проведення досліджень. Жоден з учасників проєкту наперед не знатиме, в якому регіоні та в якому магазині відбирається продукція. Усі дії учасників, умови, місце події, супровідна документація будуть максимально прозорими й відкритими, оскільки все фіксуватиметься та безперервно транслюватиметься в онлайн режимі.

Результати досліджень будуть передані для вжиття заходів до Держпродспоживслужби України та Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також висвітлені на телеканалі 1+1.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення