Інформаційний портал

Олександрійщини

Тариф на воду планують підвищити до 30 гривень 68 копійок

Основними чинниками подорожчання стало підвищення розміру зарплати працівникам та збільшення суми відшкодування по кредиту Світового банку, повідомляє ОКВП «Дніпро – Кіровоград». 5 листопада у Кропивницькому відбулися громадські обговорення. Всі охочі мали змогу виступити з зауваженнями та пропозиціями. Нацкомісія має опрацювати ці зауваження та схвалити нові тарифи.

Діючі тарифи для ОКВП «Дніпро – Кіровоград» були встановлені на засіданні Нацкомісії 18 червня 2019 року. На зміну тарифів для підприємства вплинули наступні чинники: відбулася зміна вартості електричної енергії, збільшились витрати на оплату праці, змінились витрати, пов’язані з обслуговуванням кредитного проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Розвиток міської інфраструктури – ІІ».

Зокрема, дана постанова передбачає збільшення витрат на оплату праці на 15,8% централізованого водопостачання та на 13,4% централізованого водовідведення. При цьому запланована зараз середня зарплата на одного працівника повинна зрости близько на 17 відсотків – з 8500 до 9950 гривень.

Нові тарифи вступлять в силу тоді, коли Нацкомісія засяде і схвалить їх у відповідному проекті постанови. Це відбудеться не раніше грудня.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення