Інформаційний портал

Олександрійщини

В Олександрії планують збудувати сонячну електростанцію

21 листопада у міській раді пройшли громадські слухання, на яких обговорили проект містобудівної документації щодо детального плану території в районі вул.Кільцевої, 9а в м.Олександрії. Відповідну ділянку, вільну від забудови, взяло в оренду місцеве підприємство ТОВ «НАДІЯ ЕНЕРДЖИ», яке планує на цій території збудувати фотоелектричну сонячну електростанцію потужністю 5,760 МВт.

Ділянка площею 21,2 га знаходиться у Байдаківському мікрорайоні суміжно із колишньою брикетною фабрикою та належить до земель промисловості. Підприємство отримало технічні умови для подальшої забудови, повідомляють у міській раді.

Поки в Олександрії не затверджений Генеральний план міста і зонування територій, щоразу при будівництві нових об’єктів проводяться громадські обговорення для ознайомлення жителів міста з проектами підприємців.

Тож, зважаючи на те, що інвестор має намір розпочати роботи найближчим часом, був розроблений детальний проект для уточнення планувальної структури і функціонального призначення території.

На громадських слуханнях було підтримано відповідний проект. Остаточне рішення прийматимуть депутати на сесії міської ради.

Фото умовне

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення