Інформаційний портал

Олександрійщини

«УкрАгроКом» святкує: у родині Васільєвих весілля (фото і відео)

2 листопада приємна подія сталася у житті директора з рослинництва ТОВ «УкрАгроКом» Дмитра Васільєва та його дружини Наталії – весілля сина Влада. Свято проходило в кафе “Спорт-тайм”.

Своїми враженнями від святкування поділилася в Інстаграм ведуча Ірина Федоренко. Пост переглянули вже більше півтисячі підписників.  «Два весільні дні, 2 та 3 листопада, були сповнені неймовірною енергетикою, драйвом, активністю та позитивом кожного з 110 гостей. Під час весілля, як в ігрових програмах, так і в танцювальних моментах не відчувалося різниці між поколіннями.

Молодята Влад та Катя були дуже активні увесь вечір і до першої години ночі разом з гостями кайфували від усього: шикарної атмосфери, кухні, музики та програми.

Весільний тато Дмитро це енерджайзер, який приділяв увагу кожному гостю і два дні був найяскравішою зіркою свята. Якби в Україні давали звання «Кращого весільного батька», впевнена, що Дмитро Васільєв отримав би перемогу», – написала Ірина.

Відомо, що на весіллі був також колишній однокурсник, а нині  друг та партнер Васільєва у бізнесі – Сергій Кузьменко з дружиною. Також серед гостей були відомі люди – Ольга Коріненко, Віталій Згама, Олександр Йоник зі своїми половинками.

Молодятам з нагоди найважливішого спільного свята побажаємо, щоб їхні стосунки були міцними і щирими, щоб у сім’ї панувало розуміння і щастя, щоб спільний шлях був світлим і щасливим, щоб спільна чаша була повна достатку і радості.

 

Фото: І. Федоренко в Інстаграм

1
Залишити коментар

avatar
1 Гілки коментарів
0 Гілки відповідей
0 Стежать
 
Найбільш вражаючі коментарі
Гілка найгарячіших коментарів
1 Автори коментарів
Васильєв Владислав Автори нових коментарів
  Підписатися  
найновішими найдавнішими найпопулярнішими
Повідомлення
Васильєв Владислав
Гість
Васильєв Владислав

ВасИльєви. Якщо ви вже пишете статтю, то будьте компетентними у своїй справі.