Інформаційний портал

Олександрійщини

Впевнена перемога «Олександрії»

Матч 13 туру Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020 «Олександрія» – «Маріуполь», що пройшов 3 листопада в Олександрії, закінчився рахунком: 3:1.

Всупереч дрібному дощу, гра розпочалася на хороших швидкостях. Ініціативою більше володіли гості, але господарі надійно грали на своїй половині поля. Обидві команди шукали варіанти для взяття воріт. Було багато боротьби в центрі, у маріупольців було декілька непоганих спроб пройти флангами. Захист грав надійно. Однак перший тайм завершився з нічийним рахунком – 0:0, повідомляють на офіційному сайті клубу.

Другий тайм більш гостро розпочали маріупольці. На другій хвилині атака лівим флангом майже не закінчилася взяттям воріт. Юрій Паньків зіграв надійно. Відповідь «Олександрії» на 53-й хвилині завершилася невдало. І вже за дві хвилини черговий тиск на ворота «Маріуполя» закінчився взяттям воріт: прохід Кирила Ковальця і хороший пас на Дениса Безбородька, який відправив м’яч у ворота – 1:0. На 57-ій хвилині удар Кирила Ковальця завершився вдало для «Олександрії» -2:0.

На 69-й хвилині, після подачі кутового, Бабогло пробив по воротах, голкіпер відбив м’яч прямо на Віктора Корнієнка, який забив «круглого» у власні ворота  – 3:0.

Вже за дві хвилини команда Олександра Бабича відіграла один гол:  увірвавшись в  штрафний майданчик Дмитро Мишньов пробивав головою, м’яч попав в поперечину і відскочив на  В’ячеслава Чурка, який зіграв дуже влучно – 3:1.

Матч завершився впевненою перемогою олександрійців.