Інформаційний портал

Олександрійщини

Який бюджет прогнозують у разі створення Пантаївської ОТГ?

Ще одна ОТГ може згодом з’явитися на мапі Кіровоградщини. Мова про Пантаївську ОТГ.

Ігор Бульба, Пантаївський селищний голова, ініціатор об’єднання та створення Пантаївської ОТГ (із центром у Пантаївці) з відповідною пропозицією про об’єднання та створення громади звернувся до Бандурівської, Новоселівської сільських рад Олександрійського району та Диківської сільської ради Знам’янського району. Наразі він отримав позитивну відповідь лише від двох — ​Диківської та Бандурівської сільрад. У Новоселівці розглянути можливість об’єднання із Пантаївкою мають на найближчій сесії сільської ради, яка орієнтовно має відбутися у листопаді.

У телефонній розмові з журналістом ALEXTIME Ігор Бульба зазначив: «Навіть зараз, коли немає відповіді від Новоселівки з приводу об’єднання, можливість створення Пантаївської ОТГ існує. До кінця листопада ми повинні надати до Кіровоградської ОДА проект рішення про об’єднання разом із іншими документами: рішенням від сільських рад про надання згоди на об’єднання, протоколами громадських слухань, які проводилися у населених пунктах. Далі необхідно чекати на погодження Кабміну, який повинен підтвердити спроможність на існування нашої громади. У разі позитивної відповіді, вибори Пантаївської ОТГ відбудуться планово — ​ навесні  2020, залежно від дати проведення місцевих виборів».

У разі об’єднання Пантаївки, Новоселівки, Бандурівки та Диківки в Пантаївську об’єднану територіальну громаду (за попередніми підрахунками згідно з інформацією за 2019 рік) загальний бюджет ОТГ з перспективою його розрахування на 2020 рік повинен скласти 35–36 млн грн в рік (без урахування державних субвенцій). Якщо ж Новоселівська сільська рада не дасть згоду на об’єднання, то приблизний бюджет об’єднаної громади складе 26–27 млн грн в рік, а кількість жителів ОТГ — ​5200 осіб.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення