Інформаційний портал

Олександрійщини

За зрив опалювального сезону у м. Світловодську відкрито кримінальне провадження

Знам’янська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зриву опалювального сезону 2019 -2020 років у м. Світловодську. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст 364-1 КК України – Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

У межах досудового розслідування перевіряється причетність службових осіб спільного підприємства ТОВ «Світловодськпобут» до можливого привласнення коштів, отриманих від споживачів теплової енергії за надання відповідних послуг, які відповідно мали бути сплачені газопостачальній компанії за використання природного газу (заборгованість підприємства становить понад 50 млн грн).

Крім того, службові особи здійснили неналежну підготовку до опалювального сезону котельного обладнання та теплопостачальних мереж, що спричинило тяжкі наслідки для громади міста Світловодська. У рамках слідства також перевіряється причетність до вказаних протиправних дій посадових осіб органу місцевого самоврядування.

Триває слідство. Досудове розслідування здійснюють органи поліції.

Фото: Без Купюр

 

 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення