Інформаційний портал

Олександрійщини

Благодійний концерт для родин Приютівської ОТГ

Два роки поспіль свято музики проводили лише для жителів селища Приютівки, а в цьому році, за підтримки Приютівської селищної ради, кордони благочинності розширилися для великої родини – Приютівської ОТГ. На свято запрошені сім’ї з Бутівського ЗЗСО, Протопопівського ЗЗСО, Войнівського ЗЗСО, Цукрозаводського ЗЗСО та Користівського ліцею, повідомляє Приютівська громада.

Ще до свята Миколая в Цукрозаводському ЗЗСО проведено благодійну акцію «До чарівного чобітка Миколая». Організаторів підтримали і долучилися до цієї акції Протопопівський ЗЗСО, Користівський ліцей, працівники Приютівської селищної ради та Молодіжна рада селища Приютівки. Зібрані іграшки, книги та речі вручили запрошеним сім’ям з громади, що потребують підтримки, разом із солодощами від Приютівської селищної ради.

Всім присутнім вихованці Приютівської філії Новопразької дитячої музичної школи зі своїми викладачами Оксаною Михайловою, Валентиною Драгомировою, Іриною Шульгою, Тамарою Радіоновою, Максимом Черноусом та Еллою Ткачовою подарували чарівні передзвони народних колядок та щедрівок, наповнили залу добром та чуттєвістю.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення