Інформаційний портал

Олександрійщини

Де і за скільки  можна купити живу ялинку в Олександрії?  

Велику чи маленьку, але на будь-який смак ошатну новорічну красуню, що є традиційним символом прийдешнього року, можна придбати в Олександрійському лісництві, яке реалізує їх вже кілька тижнів.  А вирощує на власних, спеціально відведених ділянках. Під вирубку щорічно готує близько тисячі дерев – а саме молодих насаджень зеленої та блакитної сосни. Ціни на них досить помірковані, і залежать від віку дерева. Півтораметрова сосна обійдеться вам у 75 грн, а наполовину більша у 180 грн, повідомили кореспонденту ALEXTIME у лісництві.  

«Перші продажі тривають з 1 грудня, – каже Андрій Марченко, лісничий Олександрійського лісництва  ДП «Онуфріївський лісгосп».- Та відбуваються на спеціально відведених ділянках. Там дерева усі маркуються. Тобто забезпечуються пластиковими чіпами (бірками), або самоклейними стрічками зі штрих-кодом про їхнє походження (а саме, до якого лісництва належить). Це екологічно чистий продукт – і тому щороку успішно йде під замовлення у місцеві дитсадки, школи та клуби».

Але олександрійська лісова продукція успішно реалізується не лише для мешканців міста і району, а і всім охочим. Щороку лісівники презентують її на новорічних ярмарках в обласному центрі. Там також можна придбати й іншу декоративно-посадкову продукцію. У тому числі  – туї, ялівці, самшити, голубі ялинки, тощо (їхня реалізація у лісництві триває з 1 жовтня і 1 квітня по кілька місяців поспіль, що залежить від погодних умов). Більше оперативної інформації про продукцію, черпайте на офіційному сайті ДП «Онуфріївський лісгосп»: http://onuflisgosp.kr.ua/. Придбати якісний і екологічно чистий товар можна за адресою: м. Олександрія, вул. Краснодонців, 21, там знаходиться адміністративний корпус місцевого лісництва.

Важливо відзначити, що плантації з ялинками лісівники тримають під пильним прицілом протягом року. Посилюють охорону у період різдвяно-новорічних свят. У хвойних насадженнях здійснюють цілодобове чергування.  Проводять зокрема спільні місячні патрулювання, до яких залучають і працівників правоохоронних органів та представників екологічної інспекції. Нині ж спільні рейди проводять не лише у робочі дні, а і святкові. Та попереджають, що за незаконно зрубану ялинку на крадія накладають штраф у розмірі – 1008, 48 грн. 

 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення