Інформаційний портал

Олександрійщини

До дитячого будинку сімейного типу у Протопопівці завітали гості

До дитячого будинку сімейного типу родини Шевченків, що проживають у селі Протопопівка, учора завітало багато гостей: із області, і з району, і з Приютівської ОТГ. П’ятеро дітей зустріли гостей віршами, показали свої малюнки, провели екскурсію по власному  будинку та ділилися враженнями після переїзду. Усі діти, що виховуються в родині, навчаються у школі: наймолодша цьогоріч пішла в перший клас, найстарша — в десятий. За словами батьків, діти дуже дружні між собою, а це — запорука нормальної повноцінної родини, повідомляє Приютівська громада.

Вихованцям дитячого будинку гості передали іграшки, фрукти та новорічні подарунки. Зокрема, Приютівська селищна рада придбала для потреб родини багатофункціональний побутовий кухонний електроприлад з програмним управлінням.

Загалом дитячий будинок сімейного типу сім’ї Шевченків перебуває на балансі Приютівської селищної ради. У минулому році цей житловий будинок був придбаний за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток сімейних форм виховання.

Фото: Приютівська громада

 

 

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення