Інформаційний портал

Олександрійщини

На Кіровоградщині затримали наркогрупу «наглядача за СІЗО»

Провівши комплекс оперативних заходів, правоохоронці задокументували протиправну діяльність учасників групи, встановили місця виготовлення наркотиків та простежили мережу та канали їхнього збуту, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

В орендованому приміщенні на території м. Кропивницький підозрювані  організували діяльність лабораторії з виготовлення метамфетаміну. Її збутом займались абсолютно всі члени злочинної групи. За виручені від продажу психотропу кошти купувалися складові для виготовлення психотропних речовин, обладнання та автомобілі.

Оперативники та слідчі встановили, що основний компонент для виготовлення психотропної речовини псевдоефедрин  учасники групи закуповували  у Польщі. Медичний препарат з його вмістом незаконно завозили до України та надалі доставляли до Кропивницького.

Задля прикриття «бізнесу» з боку інших кримінальних угруповань міста організатор групи щомісяця віддавав відсоток до так званого кримінального «общаку». Надалі ці кошти потрапляли до «наглядача за СІЗО» на прізвисько «Арсен».

17 грудня оперативники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області Нацполіції, слідчі Головного управління Нацполіції області із залученням спецпідрозділу КОРД під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області затримали організатора та одного з учасників групи. Обидва затриманих є місцевими мешканцями.

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено близько 300 грамів псевдоефедрину, 7 літрів розчину псевдоефедрину, близько 400 грамів медичних препаратів (пігулок), що містять псевдоефедрин, близько 60 грамів метамфетаміну, 30 літрів спирту та близько 100 грамів марихуани, а також зброю та набої різного калібру.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення