Інформаційний портал

Олександрійщини

Олександрійське сміттєзвалище забруднює підземні води

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області під час проведення планової перевірки з дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Еко’логія» при експлуатації звалища твердих побутових та нетоксичних промислових відходів, розташованого на відстані 12 км північно-східної сторони від м. Олександрія, встановлено факт засмічення земельної ділянки прилеглої до звалища та забруднення підземних вод, повідомляє державна екологічна інспекція у Кіровоградській області.

За результатами перевірки встановлено, що на відкритому ґрунті розміщені тверді побутові та промислові відходи, що є порушенням вимог статті 35 Закону України «Про охорону земель». При перевірці встановлено відсутність на звалищі системи захисту ґрунтових вод, вилучення та знешкодження фільтрату, що є порушенням вимог статті 351 Закону України «Про відходи».

Екологами розраховані загальні збитки, завдані державі, на суму 348749,85 грн та ТОВ «Еко’логія» пред’явлено претензію для добровільної їх сплати.

Фото: ПРО ДЕРЕБАН

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення