Інформаційний портал

Олександрійщини

«Олександрія» зазнала поразку, але проба сил у Лізі Європи була вдалою

Олександрійці в цьому матчі з перших хвилин пішли в атаку, заробивши низку кутових. Втім, на цьому стартовий натиск підопічних Володимира Шарана завершився, а слово взяли футболісти Гента. На 7-й же слово взяв Безус, який протягнув м’яч через центр та віддав розрізну передачу на хід Депуатру – Лоран вийшов віч-на-віч з Паньківим і пробив у ближній кут. 1:0, повідомляє ALEXTIME з посиланням на сайт Футбол 24.

“Наші” не здавалися, організувавши низку підходів до володінь голкіпера Камінскі. Найнебезпечніший епізод стався на 14-й хвилині, але він не дійшов до голу! Після цього Безбородько вирішив сам завдати удару з гострого кута, але вдалося лише заробити кутовий. Покарання за марнотратство прийшло миттєво: Безус на 17-й хвилині головою скинув подачу з флангу в центр штрафного, а Депуатр пробив під праву стійку з близької дистанції – 2:0. Таким рахунком і завершився перший тайм.

Другий тайм господарі розпочали набагато спокійніше, а от Олександрія ж активно йшла уперед. І олександрійцям таки вдалося на 54-й хвилині забити гол.  І що це був за гол! Справжнє голасо від Мірошниченка, який наважився на постріл метрів з 30-ти точно в лівий нижній кут. За дві хвилини по цьому “жовто-чорні” забили і другий гол – це Безбородько отримав передачу в штрафний, вийшов віч-на-віч з Камінскі та пробив під ближню стійку. На жаль, друге взяття воріт Гента скасували через мінімальний офсайд у Дениса.

Олександрія провела ще кілька небезпечних підходів, але бельгійці вирівняли хід зустрічі. А на 70-х хвилинах Олександрія загнала Гент у його штрафний. Підопічні Володимира Шарана проводили крос за кросом, простріл за прострілом, однак постійно до замикання не вистачало ліченої миті. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу Гента.

Таким чином, Гент набрав 12 очок, вигравши групу І. Олександрія завершила виступи у Лізі Європі з трьома заліковими балами в активі й на четвертій сходинці в таблиці.

Бронзовий призер УПЛ у дебютному сезоні Ліги Європи виступив більш, ніж гідно. Так, команда набрала всього три очки завдяки трьом поспіль нічиїм, однак у жодному з шести матчів в єврокубках підопічні Володимира Шарана не виступали хлопчиками для биття – навіть у Вольфсбургу, де поразка була максимально повною, “жовто-чорні” зрівнювали рахунок, повідомляє Футбол 24.

Олександрії вдалося відіграти з кожним на рівних, демонструючи сміливий і продуманий футбол – команда високо пресингувала й створювала моменти, правильно перебудовувалась і мала властивість набирати по ходу гри. Чим більше матчів у Європі проводили підопічні Володимира Шарана, тим більш розкуто вони виглядали, хоча починалися матчі дуже погано – здебільшого, голи пропускалися вже у стартові 15 хвилин. З Гентом же провалили цілий тайм.

Загалом, сезон став непоганою пробою сил. Виявилося, що невеличка команда з райцентру за грамотної роботи тренерського штабу та збалансованої кадрової комплектації цілком може відбирати очки у європейських середнячків – і робити це у рівних матчах. Далі вже йдуть питання амбіцій керівництва: трансферна політика, фінансування, стратегічні рішення – всі ці фактори визначать, чи зможе Олександрія виступати у Лізі Європи в наступних сезонах і чи зможе вона там прогресувати.