Інформаційний портал

Олександрійщини

Процес пішов: пантаївських медиків попередили про звільнення, а далі…?

Півтора десятка працівників Пантаївської амбулаторії попередили про скорочення, повідомляє CBN. Поки амбулаторія є структурним підрозділом Олександрійського Центру первинної медико-санітарної допомоги, але до 25 грудня його передадуть у власність селищної ради. Таке рішення прийняла Олександрійська міська рада.

«Передати заклади та установи бюджетної сфери (освіта, культура, охорона здоров’я), об’єкти житлово-комунального господарства і транспортного забезпечення з балансу виконавчих органів Олександрійської міської ради, її комунальних підприємств, установ, закладів на баланс Пантаївської селищної ради. Державну субвенцію, яка призначена для утримання установ і закладів бюджетної сфери, передати з місцевого бюджету Олександрійської міської ради до бюджету Пантаївської селищної ради», – йдеться у рішенні сесії.

«До 25 грудня рішенням сесії Пантаївська амбулаторія буде передана на баланс селищної ради. Таким чином, відповідно до ліцензії ми не маємо права здійснювати фінансування цього закладу. Адже це буде нецільове використання бюджетних коштів», – зауважив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрії Сергій Дьячук.

Натомість очільник Пантаївки Ігор Бульба пояснює, у селищній раді немає структури, що може керувати освітою чи охороною здоров’я. «У нас нема нічого: не створена управлінська частина ні по освіті, ні по охороні здоров’я. Ми навіть не маємо права приймати кошти державних субвенцій, доки не створена ОТГ», – каже Бульба.

Залишити коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомлення